درباره ی ما

حمل بار به سراسر کشور و انجام اثاث کشی در استان و شهر تهران با بیش از یک دهه سابقه، مبلمان اداری و شخصی، جهیزیه و.. د رغرب، شمال و شمال غرب تهران و مرکز و حومه تهران، پرند ، نسیم شهر، کرج و… با بیمه رایگان و قیمت توافقی، باربری ستاری با کادری با تجربه در زمینه حمل و جابجایی بار در تمام هفت روز هفته٬ حتی ایام تعطیلات  اماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

تیم باربری ستاری قبل از جابجایی اثاثیه شما ابتدا آن ها را به خوبی بسته بندی کرده و با ایمنی کامل و تعهد در کار لوازم شما را جابجا می کند.

اتوبار تهران افتخار دارد به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شما هستیم شما می توانید هر زمان بصورت شبانه روزی  و در هر کجای تهران و حومه که هستید با ما تماس حاصل فرمایید

شمال تهران 02144257304 – مرکز تهران 02188983169- غرب تهران 02122856720

باربری و اتوبار آنلاین بار از جمله شرکتهای با سابقه در زمینه حمل و نقل اسباب منزل و اداری و باربری بین شهری است که در طول چندین سال فعالیت مستمر و با در اختیار داشتن پرسنلی متعهد، متخصص و با تجربه همواره در صدد افزایش کیفیت خدمات خود بوده است.خدمتگزاران شما در اتوبار و باربری آنلاین بار با بهره گیری از سالها تجربه آماده اند تا آنچه را شما از یک جابجایی بی دغدغه انتظار دارید به شما هدیه دهند . شما هموطنان عزیز با تکیه بر رزومه ی قابل اطمینان گروه اجرایی فعال در  اتوبار و باربری آنلاین بار میتوانید به تجربه ی باورنکردنی اسباب کشی منظم و برنامه ریزی شده دست یابید تا بعنوان خاطره ای شیرین در آینده از آن یاد کنید.گروه اجراییاتوبار و باربری آنلاین بار با مسئولیت پذیری در قبال شما ، خود را موظف میداند که بهترینها را ارائه دهد. اتوبار و باربریآنلاین بار، خدمات تخصصی بسته بندی ، ارائه ی پکیج های مخصوص بسته بندی ، حمل بار بین شهری، حمل اسباب و اثاث به شهرستان و … تنها بخشی جزئی از خدمات شرکت بزرگ اتوبار و باربری آنلاین بار است.

 

 

تماس با ما